JSC Baltic Commercial Union | Apie mus


Apie mus

UAB „BALTIC COMMERCIAL UNION“ – tai jauna, perspektyvi, greitai ir dinamiškai besivystanti kompanija. Tarptautinių krovinių vežimų ir prekybos specialistai šią kompaniją įkūrė tik 2006 m., tačiau kompanijos kredo dėka – kokybiškas ir operatyvus paslaugų ir užsakymų vykdymas – tarp daugelio klientų ji jau spėjo užsirekomenduoti kaip patikimas ir stabilus partneris.

UAB „BALTIC COMMERCIAL UNION“ yra oficialus Lietuvos geležinkelių ekspeditorius.

Pagrindinės UAB „BALTIC COMMERCIAL UNION“ veiklos kryptys:

  • Portlandcemenčio tiekimai jūrų ir geležinkelių transportu (cemento kilmės šalys: Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Vokietija, Turkija, Kinija, Egiptas, Alžyras, Pakistanas ir kt.).
  • Tarptautiniai krovinių pervežimai visomis kryptimis naudojant visas transporto rūšis (pervežimai geležinkelių, kelių transportu, multimodaliniai pervežimai, pervežimai oro ir jūrų transportu, negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimai, laivų agentavimas ir frachtavimas).

Bendradarbiaudami su patikimomis, pirmaujančiomis, daugiametę patirtį sukaupusiomis Europos, NVS, Vidurio Azijos (Kazachstano, Uzbekistano, Turkmėnistano, Kirgizijos) transporto kompanijomis, bei su tiesioginiais cemento gamintojais, mes užsirekomendavome kaip patikimas ir ilgalaikis partneris, garantuojantis finansinių mokėjimų stabilumą ir užsakymų atlikimo operatyvumą. Tiesiogiai palaikomi kontaktai ir darbuotojų profesionalumas suteikia mums galimybę siūlyti savo klientams pačias palankiausias prekių ir paslaugų kainas.

Mes visuomet atviri dalykinei partnerystei ir siekiame ilgalaikių abipusiais naudingų santykių.

Informacija

Coming Soon ... arrow2